Emilia Wojciechowska z career.up

„Największym wyzwaniem podczas sesji zdjęciowej jest rozluźnić się, nie stresować, by nie było widać tego na twarzy. Marta potrafi stworzyć taką atmosferę, że stres nie jest żadnym problemem. Ma świetne oko, wyłapuje błędy w pozowaniu – ma na ten temat dużą widzę, nie spodziewałabym się, że z pozoru takie małe elementy, jak np. kierunek trzymania dłoni, mają wpływ na odbiór portretowanej osoby! Otrzymałam wiele wysokiej jakości zdjęć, które mogłam wykorzystać w kampanii reklamowej, w social media i na stronie internetowej. Serdecznie polecam współpracę z Martą przy sesjach biznesowych!

Jeśli chcesz zobaczyć efekty sesji kliknij >tutaj<

 

Olga Kołdej z Cel-mieszkanie

Sesja biznesowa

Są osoby, które przed obiektywem czują się swobodnie, bez żadnych instrukcji potrafią przyjąć korzystną pozę i wiedzą, jak wyeksponować swój lepszy profil. Niestety ja do nich nie należę. Oko aparatu paraliżuje mnie i sprawia, że zastygam jak królik złapany w snop światła. Tym bardziej cieszę się, że trafiłam na Martę. Jej ogromny profesjonalizm i wspierające podejście sprawiły, że mimo mojego spięcia sesja biznesowa wypadła fantastycznie. Marta podpowiedziała, jak się ubrać, z anielską cierpliwością doradzała ustawienie i uchwyciła mnie w pięknych kadrach. Z całego serca polecam współpracę z tą Panią!

 Jeśli chcesz zobaczyć efekty sesji kliknij >tutaj<

 

Sesja mieszkaniowa

Zdjęcia wnętrza robione amatorsko mają się do profesjonalnej sesji jak Cinquecento do Ferrari. Niby jedno i drugie spełnia tę samą funkcję, ale różnica w jakości jest gigantyczna. W czasach, gdy kupujemy oczami, a rynek najmu staje się coraz bardziej zatłoczony, dobre zdjęcia powoli stają się standardem. Sesja zdjęciowa mieszkania na wynajem u Marty to inwestycja, która zwróci się z nawiązką!

 Jeśli chcesz zobaczyć efekty sesji kliknij >tutaj<